Lalus Creative Commons License 2008.06.23 0 0 164

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Ahol lakom ( Őrbottyán és Csomád között egy tanyán) egy hete koborol egy szuka Rotweiler keverék. Tegnap győzött a félelmén az éhség, és lejött hozzánk. Most nálunk van. Rákok fel néhány fotót róla. Amennyiben valaki keresi, jelentkezzen érte. És igazából én nem tudom sokáig tartani, mert van egy kan boxim, és ő nem nagyon tolerálja az új jövevényt. Ha nem kerül elő az eredeti gazdája akkor kellene neki új gazdát keresni.
A kutyusról: Lizának hívjuk, de biztos nem ez a neve - teljesen jó állapotban van, de nagyon félt, bár kicsit felengedett már. A kutyákkal jól meg van. A cicáimat megugatta és megkergette, de a lakásba nem jött be, hogy elkapja, szóval türelemmel szerintem macskabarát lehet. A gyerekeket is tolerálja- eddig. A széklete tiszta volt, már amennyire én meg tudom ezt állapítani, a vizelete viszont nagyon sárga volt, már 3x-is. Amennyiben tudtok segítsetek, mert a főbérlőm ha megtudja, lehet hogy ráhívja a sintért. (Már fenyegetett ezzel, mikor először láttuk kószálni.) 5 család lakunk egy tanyán- ebből három (ehhez én is hozzátartozom kutyabarát) 2 viszont nem, félnek a kutyáktól. Nem szeretném ha őmiattuk valami rossz történne a kutyussal. Tényleg nagyon kedves.

 

Elérhetőségem:

Kati, 06309142452, és itt a forumon

Sziasztok