Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 1348

 

 Szia wector 81!

 

 Meggyőző érveid és a Prüfbericht PS 6400  dokumentum 4,4 Nm adatától vezérelve elindultam délelőtt , hogy megnézzek egy Dolmart magamnak.Csak egyetlen 4600-as gép volt a hozzánk legközelebb eső hivatalos Makita forgalmazónál V..-on.Szép , igényes kidolgozású , Japános gép volt a kezemben.Beindítás nélkül igy elsőre nem kiábrándító.Mondjuk a lánc nehezen mozdult rajta de mint tudjuk ez csak bejáratási probléma. 6400-as nincs a boltban és nem is lesz mert nem hoz csak rendelésre , mondván , hogy nincs gépvásárlási szezon. Ezt nem értem és nem is akarom megérteni . Ilyen szemléletű forgalmazó szerintem nem érdemli meg , hogy bármilyen gépet is rábízzanak.146 ezret fizessen valaki valamiért amit előtte csak katalógusban látott?Halkan jegyzem meg , hogy a STIHL-nél  ugyanabban az utcában ... na mindegy. Nem adtam fel azért sem , végig hívogattam a többi közeli Makita boltot . 11óra 25- kor már sehol sem vették fel a telefont.Jövő héten próbálom tovább , tágabb körben folytatom a kutatást amig nem lesz a kezemben a 6400-as. A mai utiköltséget persze majd hozzáírom a gép árához és a többit is ( üzemanyag  , telefonok stb. ) Hol van egy olyan üzlet ahol levehető a polcról megnézni bármelyik vagy legalábbis több gép ?Ez komoly segítség lenne.

  

   Szerintem annak pedig  aki más véleményének hatására indulatossá válik vagy "hisztis" lesz  inkább a Nők Lapja fórumaira kellene írogatnia.Aki ide ír nincs feltétlenül igaza bármennyire is hisz benne , ezt tudomásul véve higgadtan , egymást segítve válaszolgatni, úgy gondolom ennek a fórumnak ez az értelme és csak így van értelme.

 

 

 

 

Előzmény: wector81 (1347)