hummerman Creative Commons License 2008.06.20 0 0 154

Üdvözlök mindenkit ezen a fórumon!

 

Bár nem irtam eddig hozzászólást,a fórumot folyamatosan olvasom.Azonban mostanában felmerült egy téma melyet a "kiviszem"nicknevet birtokló Úriember feszeget.Jómagam kb.10 éve járok csontkovácshoz.Számos helyen megfordultam már pozitiv-negativ tapasztalattal egyaránt,de most inkább arról a témáról irnék ami miatt rászántam magam a hozzászóláshoz.A magam részéről ismerem szintén mind a két Úrat(Szi Márton-Kopf László).Előszőr természetesen Szi Mártonnál fordultam meg hiszen régi motoros volt a szakmában sok pozitiv visszajelzéssel!Majd miután két opciós lett a választás,hiszen Szi Úr tanitványa is elkezdett praktizálni,ezért Őt is kipróbáltam.Számomra az a kezelés amit Kopf László Úrtól kaptam sokkal "kellemesebb"volt.Részletes kikérdezés után  lehet,hogy ez nem mindenkinek természetes(Én a friss leleteimet magammal vittem)leleteimet átolvasva és a röntgen felvételeket megtekintve látott neki a kezelésemnek!Nekem ez a hozzáállás sokkal szimpatikusabb volt mint amit előtte Szi Úrnál tapasztaltam!Azt gondolom,hogy a saját egészségünk érdekében nekünk is fontos,hogy segitsük a munkájukat legalább azzal,hogy a saját egészségi állapotunkat szemelőtt tartva időnként vagy esetenként ha szükséges,felkeressük a reumatológiát és egy friss lelettel/röntgennel keressük fel az általunk választott csontkovácsot és nem a fórumon kezdjük el őket szidni,pocskondiázni a zsebükben túrkálni...etc.

Jó egészséget kivánok minden mozgásszervi problémákkal küzdő betegtársaimnak és további jó egészséget kivánok Szi Márton Úrnak és Kopf László Úrnak!

Elnézést,ha valakit megsértettem volna soraimmal,Én igy látom a helyzetet!

"kiviszem"Úr amit irtál az felháboritó és aljas dolog!!!Ismeretlenül "álnév" alatt

állitasz olyan dolgokat amihez nemhogy neked,de senkinek semmi köze!

 

Ps:Egy utolsó megjegyzés:"kiviszem" Úrnak/Szi Mártonnál soha sem láttam nyilvántartást,nyugtát,számlát!

Üdvözlettel:Sándor