kemenydio Creative Commons License 2008.06.19 0 0 236
Sziasztok!
Megfogadtam a tanácsot, ma visszavittem a trainert a Művekbe. Nem bíztam a sikerben, mert a fegyver végülis működött, a hiba javítása pedig a cső és tok, vagyis az egész fegyver cseréjét jelentette volna.
De az az igazság, hogy full korrektek voltak!
Előkerítették az a mestert, aki az én példányomat készítette. Ő megnézte a pisztolyt, nem is vitatkozott.
Mutatott még három trainert amelyekbe befúrták a lövedékűr helyét. Mindhárom pisztolyon kívülről pontosan ugyanott volt a furat, belül pedig mindegyik furatot máshol keresztezte a cső furata. Ennyire változóak volt az eredeti Drulov Trainerek. Ez kicsit elszomorított és vártam a végkifejletet.
Az történt, hogy az én pisztolyomat eltette és természetesen papírokkal együtt kaptam egy másikat.
Én a régi pisztolyommal külsőre meg voltam elégedve, de ez amit kaptam gyakorlatilag hibátlan darab!
Annyi baja van, hogy a kora miatt sötét a lakkozás a markolaton, de egyébként a markolat is hibátlan.
Nem fogom lecsiszolni.
Fülig szaladt a szám. Nem akartam pofátlan lenni és kivetetni a töltőkaput, de itthon kivettem. Hát a furat is tök középen van.
Nagyon meg vagyok elégedve. Azért remélem a hétfői sniperemért nem kell kétszer mennem. :-)
Előzmény: STEVE.5 (224)