Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 324

"Ne a csp tipusu 2400Ft/ho tipusu dumaval foglalkozzal."

 

?

 

Hol írtam, hogy ez így rendben van.

De akkor szertnélek téged megkérdezni, hogy hivatalosan mi mennyibe került?

Oszd fel légyszíves, ahogy hallottad.

Nekem nem az a bajom az emberekkel, hogy ezt számonkérik. Hanem hülyén teszik, és lejáratják magukat. Voltál már tárgyaláson? Mert kb úgy fognak visszakérdezni.

És úgy lehúznak, hogy na.

Ha meg felkészólve mész, és úgy kéred számon, hogy ez meg ez a tétel miért annyi, az más.

Nyugodtan vágj vissza vmi totál kihegyezett példával.

 

A lényeget nem érted.

 

"Igen, aki ezzel az allammal szemben mindent elkovet, hogy minimalizalja az adobefizeteseit, az nem egy utolso ocsmany bunozo."

 

Ez normális, mindent megoldó gondolkodás. Grat! Jöhet a török példa.

olvastad, amit linkeltem, vagy hosszú volt, és abbahagytad?

Továbbá csak itt vannak ilyen szemetek. Sehol máshol.

Kicsit nézd már meg, még hova osztanak pénz. ÉS MENNYIT! Ne, amit eltesznek. Az is gáz. Persze egyszerűbb azt mondogatni, ami elöl van. A média ebből él meg. És ezzel lehet a tömeget is mozgatni. Csak a másik része megjelenik egy cikkben, és el is tűnik. Míg ez ott lesz jó sokáig.

Grat!

Legyen 10 millárd, amit most ők eltettek(úgyis jöttök, hogy több, mert korábban, meg a másik ügy, stb...). Nézd hozzá, mennyit lehetne spórolni a másik részen. Azt meg mégsem hangoztatják 2-3 hétig a médiában. Pedig legalább olyan fontos, vagy még fontosabb lenne! Mert az folyamatos, és merre tolja az arányokat? Egyre többen lesznek, akik nem akarják megszavazni a támogtások szűkítését. Onnan már egyenes az út a mélypontra, amkor majd ... inkább olvasd el.

De látom tökmind1. itt ki kell nevezni a média által középpontba tett ügyet a világ legocsményabb, legfontosabb dolgának, és arról kell irogatni, mert minden más rendben van a nem ilyen úton lenyúlt pénzek elosztásával.

Múlkor linkeltem a republikator.blog.hu -ról. ott a végén volt egy link egy statisztikára.

Arra kérnélek nézd meg, aztán számolgass kicsit, hányszor 200 millió ft lenne.

 

Mindemellett ha optimista, és jószándékú vagyok is:

Ha lesz ott alkalmazott, akik az oldalt nézik, válaszolgatnak, továbbá legyen az egész egy külön helyen, mentéssel, kamerával, stb. Akkor is sok a 200 milla, ez tény.

Amit nem értek, az a megpályáztatás része. Gondolom volt vmi kiskapu, de mi?

 

 

Előzmény: Mblazius (316)