LandCruiser Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1310

Sziasztok ! Nem akarok beleszólni a felnöttek dolgába:) mivel már említettem, hogy messze nem értek annyira ehez a témához mint ti, de számomra is igen érdekes olvasgatni ahogy, és amilyen érvekkel kiálltok az álatalatok dicsért, vagy lehurrogott márkák mellett, vagy ellen. Sikerült is a "csak stihl-t veszek" hozzáállásomat megingatni, mivel már nézegetem a Husquarna-kat is, de abban biztos vagyok, amiben 4125-nek is tökéletesen igazat adok, hogy egy 5-6 kg-os fűrészgép megvásárlásakor, nem az a pár dekagramm fog dönteni, főleg ha annak a "nehezebb" gépnek jobb a sulyelosztása, az a csekély sulykülönbség egyáltalán nem érezhető. Az meg hogy melyik cég milyen multal rendelkezik, nem teszi egyértelművé, hogy hozza magával a minőséget is, gondolok arra amikor egy wolksvagen 3-as golf motorja 230 000 km után leadja a szerelést, vagy egy 4 éves w.v. bora, és egy 6 éves A6 audi, (ami nem egy alja kategória)  váltója széthullik. 

A "német precizitás" amin ha a mostani autógyártásukat nézem, nemtudom hogy sírjak, vagy röhögjek.

Üdv: LC