Törölt nick Creative Commons License 2008.06.12 0 0 420

Nem lesz az rossz, gyerekek! Nem lesz rossz. Ott voltam a stockholmi koncertjükön, ami szerintem az egyik legjobban sikerült show volt. DVD-n meg fog jelenni. Kb. 1 órás késéssel csapott a Mester a húrok közé. Gondolom, tanakodtak, hogy mi legyen. Ritchie Blackmore iszonyúan jó hangulatban volt, nyilván ezért döntött úgy a stáb, hogy az egész anyag megy DVD-re. Jó döntés volt. Voltam már pár Blackmore konceeten, de ilyen felszabadulnak még nem láttam Ritchie-t.  Az új lemezrôl 2 nótát adtak elô. A "Toast to Tomorrow" valami zseniális. Picit más a stílus, és a dinamika letépi az ember haját. Alig várom már, hogy a kezemben legyen az új album. Amúgy teljesen lecserélôdött a banda. Systers of the Moon ki lett rúgva, Sir Robert-nek is utilaput kötöttek a talpára. Tudor Rose helyett is egy másik lány húzza a vonót. Zseniális a kiscsaj. (Miss Gypsy Rose, legalábbis Candice így konferálta be). A Geyers sem volt sehol, helyette egy teljesen új, cseh elôzenekar volt. Egyértelmûen jobbak voltak a Geyers-nél.  

 

Köszönet az új albummal kapcsolatos infókért is.

Előzmény: Törölt nick (419)