duckylion Creative Commons License 2008.06.11 0 0 19817

Sziasztok!

 

Tegnap szerencsesen megerkeztunk, a gep haromnegyed kilenckor szallt le, igy fel 10-kor mar el is fgoglaltuk a szobat, szerencsere szabad volt.

A tranferunk az lett, amit belinkeltem a multkor, nagy mikrobusszal 30 leva-ert hoztak el minket Burgaszbol Napospartra, 4 felnott, ket kisgyerek. A sofor nem tudta melyik ez a hotel, tobb is fut ezen a neven, aki ide jon tudakolja meg otthon a pontos cimet, mert minden Sun blabla neven fut...

Az ido csodas, kb. 30-32 fok es a tenger is furodheto, igaz a gyerekeknek meg annyira nem tetszik a hofok.

Az arak picit tenyleg felmentek, de nem olyan sokkal, igaz mi tavaly Aranyhomokon voltunk es ugy hallottam az mindig dragabb, m int Napospart.

Tegnap negyen, sorrel, gyerekeknek joghurtos italal 80 leva-ert vacsiztunk a parton.

Eurot valtani 1,948-ert lehet az Otp-nel ez a legjobb, amit eddig lattunk.  

A Sun City, a szoba szep es tiszta, de nincs lift, ez nekunk babakocsival kicsit gaz. A szobat ket felnott, ket gyerekre foglaltuk, ennek ellenere nem kaptunk csak negz agyat, panaszkodasunkra, azt mondtak napi 7 leva-ert tudnak adni racsos agyat, mast nem...Felhivtuk a Neckermann-t, azt mondtak elfelejtettek szolni, de a katalogusban allitolag benne van....

A reggeli hianyos, de azert jol lehet lakni, a kakaofuggo lanyomnak, ma vettunk kakaoport, mert az pl. nincs.

 

Mindenkinek jo utat, akik indulnak a napokban, naptejet boseggel tessek csomagolni nagyon eget a nap, meduza ellen nem kell semmi, mert egy darab sincs, szerintem meg hideg nekik a viz.