kvantanamérá Creative Commons License 2008.06.08 0 0 2678

Sziasztok!

 

Tegnap szülinapi ajándékként többek között egy kis pisikélésben is volt részem. Elmentünk együtt zuhanyozni, ahol már kaptam pár cseppet kétszer is. Sajna akkor még nem kellett neki annyira, na de később. Miután kijöttünk, egy kicsit iszogattunk, és izgattuk egymást, majd kb. egy óra múlva mondta, hogy most már kell pisilnie. Eddig mindig a kádban kaptam tőle, de most mást akartam, ezért a konyhába húztam, ahol felültettem a pultra, és elkezdtem nyalogatni az izgalomtól kicsit megdagadt, és igen nedves punciját, és mondtam neki, hogy egyszer csak engedje el magát, és hadd folyjon az a melegség belőle. Így sajnos nem nagyon ment neki, ezért egy törölközőt téve magam alá, lefeküdtem a földre, ő pedig a szám fölé guggolt. Örjítő volt látni a punciját, ahogy megpróbálja kipréselni magából a pisit. Először csak pár csepp sikerült, majd egyszercsak megindult sugárban a számba, az arcomra, a mellemre. Gyönyörű volt a látvány, ahogy spriccel ki belőle a meleg pisi. Majdnem ott a helyszínen elélveztem. Miután az utolsó csepp is kijött, elkezdtem nyalni a barátnőm punciját, és bedugtam az egyik ujjam. Abban a pillanatban láttam, hogy mindjárt elélvez, tehát ő is élvezte ezt a dolgot. Ezután gyorsan megmosakodtam, és a hálóban egy óra múlva fejeztük be a dolgot egy óriási élvezéssel.

Lesz még ismétlés, ha gondoljátok leírom azt is.