Coop Creative Commons License 2008.06.03 0 0 146

Hallottam már mástól is hogy karbi szinkron lapkázás stb. beállítás ürügyén élből rávágják mindenhol 35-40.000.- ft-os összeget.

 

Pesten a XIX. ker. Jáhn Ferenc utcában van egy műhely, két testvér dolgozik az egyik motor szerelő a másik gumis. Bátran ajánlom őket rendesek piszok olcsók. Olajcserére vittem a mocit, munkadíjat 1.000.- ft-ot kértek, mivel az anyagot Én vittem. A borravalót alig akarta elfogadni, a műhelyből sem zavart ki mint máshol. Két gumit cserélték arra sem kellett fél órát várnom. Ismerősök ajánlották, nem ismertem őket, de legközelebb biztosan újra oda viszem a gépet.

 

Ma talán vihetem a gépet javíttatni, végre szólt a biztosító, a márkaszervízben tele vannak melóval. Számlás javítás lesz sajnos.

 

A kipu 204.000.- ft, a h.villa 35.000.- ft körül ha cserélni kell, össz aprósággal együtt 300.000.- ft felett a rosszabbik esetben. Ez egy rutintalan sofőr hibája miatt. Mivel 5 éves lesz a mocim 10% avulás ezt be kell szorítani a számlába hogy ne nekem kelljen kiszorítani zsebből.

 

 

Széles utat.