ricsicica Creative Commons License 2008.05.31 0 0 3711

Sajnalom hogy a csaladtagod belehalt a betegsegbe. Az elmult ket hetben 4 kozeli-tavoli ismerosom halt meg, mind rakban es mind kb. velem egykoru volt. Ilyenkor olyan tehetetlennek erzem magam, gondolom ezzel mindenki igy van.

 

A nyerskosztdietat a termeszetgyogyasz tanarom dolgozta ki (egy fantasztikusan nagytudasu Ember) egy kicsit a Nolfi fele dietara alapozva. (nem tudom azt ismered-e, az interneten sokat lehet olvasni rola, az is egy nyerskoszt rak dieta).

De a tanarom dietajanak az novenyek bioenergetikai erteke az alapja. A bio energia=eletero, minden novenyben eltero mertekben van jelen, tulajdonkeppen a Napbol jon es konkretan merheto (az un. Lechner antennaval). A tanarom rengeteg merest vegzett es osszealliotott egy listat a magas bioenergetikai erteku gyumolcsokbol, zoldsegekbol. Ennek megfeleloen rengeteg ananaszt, mangot, malnat, cseresznyet, kiwit... stb (mikor mi volt talalhato es megfizetheto) ettem, kiegeszitve mandulaval, dioval, mogyoroval, mezzel, buzacsiraval...stb. Mint irtam, 2 evig csinaltam es kozben rendszeresen merte az en bioenergiamat is, ami a beka feneke alol felment 21-ig (20 a maximum !! :-)))  ), akkor azt javasolta hogy mostantol egyek "egyszeruen egeszsegesen".

Nagyon finom volt a sok gyumolcs, de azert nehez volt csinalni. Boldog voltam amikor ujbol eloszor ehettem egy finom vajas kenyeret  :-)  Az alatt a ket ev alatt nagyon-nagyon jol ereztem magam, tenyleg top kondiciom volt es a tumormarker is stabilan alacsony volt. Neha szeretnek ujbol belekezdeni, de csak halogatom.

Remelem nem nevetseges amit irtam, nehez roviden osszefoglalni ezt az egeszet.  A tanarom egy konyvet is irt rola, szeretnem leforditani.

 

 

Előzmény: pária (3707)