neo007 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 159

még egy gondolat , ami eddig nem került szóba:

 

a gopednél minden csavar , és csapágy , és tengejátmárő amerikai szabványú méretű !!

vagyis ha példul kitekeredik egy anya ,és elhagyod nem lehet pótolni egyszerűen. mégrosszabb az eset a csapágyakkal, azokat még az skf csapágyboltba sem lehet kapni. sem a külső , sem a belső átmérő nem egyezik a nálunk használtakkal. tehát ha az első , vagy hátsó kerék példul csapágyas lesz beleszerkeszthetsz kicsi esztergamunkával  miféle csapágyunkat is , de a tengejt is másikat kell csinálni.

 

a másik hogy ez a kinai azért kissé nagyobb testű mint a goped ,pláné ha egymásmellé teszem őket.

 

holnap majd csinálok fotót mindről.

 

 

""azt mondjak,hogy generator nincs benne.. szal az onindito akkumulatorat kulon toltovel, halozatrol kell tolteni.. :o

 De az is lehet h. nem eri meg a sulyat... es egybol 5-10 kilot lehetne sporolni, ha levelszem az akkumulatort, meg az oninditot.. ""


ezt már mástól is hallottam , de a magánvéleményem hogy szerintem csak egyszerűen rosz a töltőrész a rolleren. szerintem az öninditó a generátor is egybe. az öninditó az csak egy kis tekercs a berántóház alatti kis aluházban , amit állandóan forgat a motor menet közben. induláskor  kapja az áramot és ugy indul.

ide ollozom a korábbi képeket azon látszik..:

ezen nincs

 

ezen ottvan

Előzmény: slippyV (152)