Móka70 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 80437

Rita, én is írok priviben a kapszula miatt!

 

Ma kezdett el először görcsölni a hasam, iszom a magnezium-b6 pezsgőtabit rá. Múltkor is görcsöltem, de akkor már a beülti első napjától...ezt leszámítva jól vagyok...köszi Shannah! Mindenesetre most nem agyalok azon mi lehet ez, mi minek a jele, hanem pihengetek, időnként járok egyet a lakásban és lazítok!

 

Baba, azért az én történetem sem egyszerű. 2006 endoműtét előtt FSH 21 volt, majd 14 végül legutóbb 7,9 lett. A bal oldalam sokáig nem termelt semmit, januárban 5 tüsző nőtt jobb oldalon, ebből 4 petesejt lett, ebből 2 termékenyült meg, beültették, de nem ágyazódott be. Most 6 tüszőből csak 2 petesejt lett, ebből 1 maradt beültire...viszont a bal oldal is beindult...

Magas FSh-n túl magas prolaktin, immunösszeférhetetlenség, endo a főbb gondom, és kimerülő petefészek, 21-25-29 napos változó ciklusokkal. 38 leszek és még sosem láttam pozitív tesztet!  Szóval ne add fel, tarts ki, én is azt teszem.

 

Rana, Rókakölyök, Cunimazsi  írjatok majd veletek mi van, szorítok!!! Cettia, Endzsi pedig mielőbbi sikeres kezdést kívánok!

 

Előzmény: baba37 (80430)