worheim Creative Commons License 2008.05.23 0 0 80
Hali!Én Mazsi vagyok,és szimpatikusnak tűnik a klub.Először lépegetek a neten, és nem ismerek senkit, remélem, sikerül barátságot kötnöm itt, veletek.
Előzmény: Vik 23 (63)