worheim
2008.05.23
0
0
80
Hali!Én Mazsi vagyok,és szimpatikusnak tűnik a klub.Először lépegetek a neten, és nem ismerek senkit, remélem, sikerül barátságot kötnöm itt, veletek.
Előzmény:
Vik 23 (63)