bkata27 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 1875
Papajó

Mélyen együtt érzek veled de ez mit sem ér Neked. Nem ismerem az anyagi körülményeidet DE (tudom ez nem a reklám helye nincs a Dr Rose nál semmi érdekeltségem de) Magyarország legjobb végbélspeciálistája van ott. Ami fontos hogy sztem nem csak a pénzért kedvesek veled a professzor vele született kedvességgel van megáldva. Ha gondolod kérd ki a véleményét nézzen meg az esetleges további lépéseket nem kell ott megtenned én sem tehetem meg. Több orvos ismerősömmel beszéltem nagy szaktekintély. A vizsgálat 20.000 Ft de ott egyszerre mindent megcsinálnak és az erdményben biztos lehetsz 1000%ra. Én hipohonder vagyok és viszonylag bízom az eredményeiben ez nálam óriási lépés. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ennyi gondja legyen valakinek egyszerre én ezt az orvosok hozzá nem értésének tudom be. (bocs de egyikben sem bízom az egyik műtene a másik gyógyszerrel meggyógyít) Ha teheted kérj időpontot tőlük. Sok pénz az a húszas de még mindig jobban járok mintsem kikészüljek. Engem is megvisel ez a dolog pedig semmi komoly fájdalmam nincs most és járok kineziológushoz is.
Bocsi utálom amikor így okoskodok.....menj műtétre...menj ehhez....csináld ezt vagy azt....
Előzmény: papajó (1874)