neo007 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 109

üdv.

 

szerintem te egy rollernepper vagy , vagy használtrollerkereskedőő ? :-))))

 

na szoval láttom azóta megtaláltad , amit megtaláltam , mármnint hogy mien kinai fűkasza motor is ez a rolleren.

 

nekem egy berántó kellene nagyon !( ha jó árban van kettő )

közel mentem keritéshez és lekapta :-)

ha megtudod a cimüket , ird már meg , ha addig nemsikerül beszereznem akkor rendelek én is tőlük.

vagy ha rendelsz tőlük, akkor lehetne nekem is egy berántót rendelni egybe , csakhát nemlakunk közel ugyhogy nemtudom.

 

még azt az infót találtam hogy a sthill márkaképviselet ( Prominens kft. ) forgalmazta ithon a nevezett fűkaszát ,láttam is egyet élőbe a boltba . ők megigérték hogy az osztrák központól lekérdik hogy menníyiért volna berántó , és felhivnak . azóta is várom a hivásukat :-(

holnap rákérdezek mi van .

 

viszatérve a rollerhez szerintem a hengerbe az  a letőrt fémdarab az üzemelés közben nincsen szerepe , csak a henger merevitését szolgálja , és a dugattyu alját vezeti meg .

bár ahogy melegszik üzemközben lehet a hiánya nem lesz jó hatása a hőtágulásbéli deformációra .

én  lehet kipróbálnám összerakni igy a régi dugattyúval hátha birná igy is. persze uj gögővel.

 

egyébként a sthillnél mondott egy olyat a srác hogy egy új motor nincs 20000 forintba komplet.

 

.

 

Előzmény: István1370 (107)