Tincilla Creative Commons License 2008.05.19 0 0 239
Héhééé!!! Szalmi! IgAZÁN leállhatna... Maga is és sokan mások szeretnénk job shar pei állományt tenyészteni... és sok mindenkit idegesít ,h hamis tk-val rendelkező kutyákat vonnak tenéysztésbe..stb! De akkor Ne Ritát bántsa folyamamtosan ha hozzászol bármihez is ha nem akkor is állandóan bántja! Lehet,h nem mindenki szereti és voltak rosszabb húzásai vagy beszólásai de az mindenkinek van, én nem tudok mindent róla DE (itt a de) amiket ír róla sok-sok minden borzasztó! Nem tudom honnan veszi a bátorságot hozzá... (mondjuk úgy könnyű,h ha nem fedjük fel magunkat) én eltöltöttem vele 2 napot kiállításon és én ennek nagyon örültem,h személyesen is megismerhettem....! Amit a szekcó illeti nem egészen úgy van ahogyan maga álítja! Férrebeszél állandóan mindenkit csak fikáz és magát ,,isteníti'' nem tudom,h kicsoda és aztsem,h miért csinálja ezt,de NEM ártana ha az egészhez lenne egy kis pozitív hozzászólása... Rita nem egy rossz tenyésztő..most attol h a mostani Béci babáknak félig hosszű és rövid szőrük van... ez van... nem lehetnek a kölykök mindig tökéletesek! Az egy dolog,h egy vitatkozós fórum de nagyon sokat mellébeszél és olyan dolgokat fój fel amihez SEMMI köze vagy baromság! Itt avn Pie! Honnan tudja,h annak a szukának bármi baja is van SEMMI köze sincs már megint csak ehez!! Én úgygondolom,h Rita egy ,,beteg'' szukát nem vett volna be a tenyésztésbe...
A szekicót nem csinálhatják állandóan... MINDENKINEK van SAJÁT dolga és márs dolga is de ha tudjűk és van rá idő mindig mindent felraknak... A hamrosan pedig nyilván azért van fent mert más dolgot is csinálnak! meg eggyáltalán mi az,h semmi sincs rajta.. én nagyon sok mindent ott nézek meg onnan értesülök ha nem a többiketöl hallom... thát annyira mellé és férrebeszélés ez az egész... én úgygondolom,h kicsit NAGYON visszakéne fogni főleg azért ha nem tud SOK mindent pontosan!! nah erröl enniyt!

Üdv..: Szabó Leontina... -_-