gealegy Creative Commons License 2008.05.16 0 0 118

üdvözlök mindenkit!

 

remélem még elég sokan látogatjátok a fórumot, mert lenne egy-két kérdésem.

kb. fél éve, elmúlaszthatatlanul fáj a jobb lapockám környéke, akkor elmentem a család bevált csontkovácsához, -akinél már voltam elötte más problémák miatt- ö mindig mindenkin egy bizonyos...hogynevezzem ezt...szóval egy fix "programmal" megy végig , recseg ropog a nyak, stb, visszatérve a lényegre, nemhasznált. nemhasznált, söt a jobb lapockám láthatóan kijebb állt a balnál. visszamentem hozzá két honappal késöbb, utána talán picit jobb lett, a kiállás megsznt, nem fájt mindig, csak mikor a gép fölé györnedtem és hasonlok. pár hete elmentem egy álltalatok is sokat emlegetett úrhoz,miután megálapitotta, hogy a csipöm egyik fele pár jopár centivel feljebb van mint a másik, némi gerinckörnyéki nyomogatás és fekvhelyzetben való láb ide-oda hajlitgatás után, öt perc után mehettem is. (a másik csontkovácsnál kb egy-, másféórát szoktam lenni...( másnap reggel kelés után furcsa,erös fájdalmat éreztem a válammban meg a kézfejemben, ami 4 perc után elmult, késöbb a testem más ponntjain visszatértek ezek a fájdalmak, rövid percekre. azt mondanom sem kell hogy a lapockám nem javult, talán még rosszabb is lett...

a tanácsotokat szeretném kérni, mit csináljak, kihez menjek aki tényleg érti a dolgát, mert elég elkeseritö husz évesen ilyen fájdalmakkal élni...

 

üdv