Ferenczy Géza Creative Commons License 2008.05.15 0 0 3989
Nem tudom mi lehet "érdemibb" annál, hogy leközlöm a teljes szöveget.Nos ezután tetszik-e vagy nem, az olvasó dolga.

Azt viszont nehezen fogom fel, hogy valakit fenékbe rugnak,ráadásul ugyanaz aki Papparokkát is, és mégis Pappát száműzeti a gulágra ebből a paradicsomból. Nehezen fogom fel, hogy egy bizonyos fenékbe rúgás után ugyanaz a valaki, papagáj eltántoríthatatlansággal Viniczai becsületét kóstolgatja, akinek aztán az egészhez nincs semmi köze . Nehezen fogom fel, hogy cca. egy éve, Viniczai válaszra sem méltat valakit - legalább is itt a fórumokon,- de az a valaki még a napokban is mint egy éhes pirannya ,sumák módon nem hagyja abba beteges kóstolgatását. Nehezen fogom fel, hogy amikor élőben szemtől -szembe áll valki Viniczaival, hírtelen elfogy a topik-szókincse és rém polgári modort vesz elő valahonnan messziről, frissen leporolva azt.
Mindezek után az én jellememet krokizgatni mindezekre ráadásul, elég selejtes dolog , mert szerintem egy jellemnek semmi köze nincs a fideszhez, vagy az azt szeretők újnépes táborához. Egy jellem szerintem akár még baloldali is lehet , zsidó is ,vagy cigány ,jó példának ott van a nagy tudású Csintalan úr kiváló jellemkópétok, no és Báyer úr mint a legújabb uszodai fideszlogó és Dajcs úr a kielégületlen fideszfallosz mint az elhanyagolt úri lányok álma, legújabb ex-mdf elnök apósával.

Hogy egy ilyen jó kis környezetben, pont az én jellemhibám zavar valakit ,elég megmagyarázhatatlan számomra.
Előzmény: esti-2 (3988)