Axióma Creative Commons License 2008.05.07 0 0 131
Jaj felreerted, nem azert irtam hogy nincs eleg nagy szoba, mert kicsi a lakas, hanem azert, mert hatha le lehet verni valami engedmenyt a kivitelezon... ez tenyleg durva, hogy rairja 17 nm de az nem a hasznos, es kiderul, meg az a 17 sincs meg! Te meg annak fenyeben vetted meg a lakast (vagy nem is tudom, hol tartasz most benne).
Vizes blokkok: szerintem a furdo vs. konyha ugyanugy igenyli, ugyhogy ez nem kene gond legyen, persze a strang marad ahol van.
Kozlekedo: lehet, hogy tevedtem, csak a rajzon tunik soknak, a ket szoba falat huztam volna meg ki, de hat ennyi meg vszinu a bekanyarodashoz kell... bar ha zuhany, azt a sarkot lecsaphatod a furdobol, cserebe bovitheted a nappalit.
Mi az, hogy csak erkelyajtonak nez ki? Nem az? Mert ha nem fogod nyitni, en ratolnam a fr.agy fejreszet... mondjuk ha nem akarod korbejarni, akkor egy keskenyebb szemre beferhet a nappali falahoz tolva is, csak alapbol a korbejart valtozatot kerestem benne esszerubben.
A toloajtosod nem latom, hogy honnan tunne el... ha siman tukrozest csinalsz akkor minden megvan, ami az eredetiben volt.
Mondjuk szerintem tedd be a Miert fontos a jo terv topicba is, mert ott vannak epiteszek is, hatha van meg ennel is jobb otletuk. Bar akkor mellekeld irasban, hogy mi mindent szeretnel ebbol kihozni...
[Egyebkent szerintem a rakodohely nagyon keves, konyhaban is meg szobaban is, az a gardrob nevu resz ott szinte csak kozlekedo, egy kicsit agyaltam azon hogyan lehetne mindent kb. kozeprol nyitni, de akkro bukna par dolog ami elvileg alapveto, pl. sarokba nem rakunk ajtot, lehessen moge szekrenyt tenni masreszt meg allitolag tererzet, en nem szoktam erezni:) ]
Előzmény: Törölt nick (130)