Törölt nick Creative Commons License 2008.04.25 0 0 79292
Szia Mse1974!
Bocsi, hogy belevau. (Szomszéd topikból, az inszemesből kacsintottam át felétek. Bár már lombikozok.)
Nekem írtak fel progresteron injekciót. BMCbe, Konc tanárúrhoz járok. Túl vagyok egy sikertelen lombikon és most megyünk jövő héten a fagyibabánkért.
Általában a 3. lombiktól adják, vagy akinek progreszteron hiánya van. (Csak azért kapok, mert még inszemkor Utró ellenére megjött. Bár a hormonjaim jók.) Felszívódásban és a megtapadásban segít. Utró végülis szinte külsőleg a szuri meg belsőleg hat. Más a felszívódás, más a hatás. Valahogy így magyarázta.
Rém kellemetlen, olajos vackeráj, amit a hátsómba kapok. Jó kék-zöld a helye és nem adhatom magamnak combba (fenekembe nehezen kivitelezhető lenne), legalábbis a körzeti nővér szerint. Úgyhogy járhatok ügyeletre, házidokihoz nap, mint nap.
Receptet kell iratni, Pharma Futár hozza be külföldről 4 nap alatt. 50 euróba kerül és 50 db injekció van benne. Lombik után, napi 2 dbot kaptam (szerencsére egyben beadva), most nem volt stimum ezért napi 1 db lesz.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv: Alma
Előzmény: mse1974 (79287)