cypress. Creative Commons License 2008.04.25 0 0 5388

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!

 

IL,azt hiszem veled megfogtam az Isten Lábát:-))

Nagyon nagy segítség vagy nekem. Minden szavad aranyat ér.

Így ahogy van kinyomtattam. 

 

A tetőrészben egy belső fóliával alacsonyabbra vettem a légteret,

Jól képzelem,hogy csináltál egy "nylonpadlást",ugye?

 

eperfa/szederfa--ahogy olvasom(wikipedia) végülis mindkettő jó.

Ezt is ott olvasom:"A fekete eper nagygyümölcsű változatait a fehér eperfa magcsemetéire oltják."

Tehát akkor kell szereznem egy fehér eperfát (vagyis kettőt:-) és az egyiket be kell oltatnom...hmmm,remélem előbb-utóbb sikerül majd.

 

A nagy üvegekkel általában cukkinit, uborkát óvok, amíg kicsik, a letörés, és a fekete tücskök rágásának megelőzése a cél.

Én azt hittem,hogy azzal öntözöl.Legalábbis én tavaly vizet tettem a nagy üvegekbe,leszúrtam a palánta mellé és úgy "öntöztem".

Ha jól látom az üveg nyaka van alul.Most nagyon hülye kérdés jön:-)))A nyakát is levágod az üvegnek,vagy hogy nő bele a palánta???

 ezekről a korai vetésekről mindíg teszek fel képeket, ezeket a hozzászólásaimat kigyüjtve megnézheted. ilyenkor általában azt is megírom, hogyan készült.

utána fogok nézni!

 

Ez lenne a mi mogyorónk:

 

 

 

Nem nagyon látni,de a szomszéd telken(balra),ugyanígy a sarokban van egy (gondolom)ugyanilyen mogyoróbokor. Az jó a porzás szempontjából? Bár mogyorónk az volt,akkor lehet,hogy ezért...?

Május körül meg permetezni kellene mogyoróóormányos ellen, mert attól lyukas a

mogyoró.

Hú, nekünk lyukas volt a mogyoró...lehet,hogy nem is a mókusok voltak a ludasak? Bár nem tudom,mert még a 10 méterre levő körtefa alatt is mogyorókat találtunk...Tul.képp kijez a mogyoróorrmányos?? Kívülről vagy belűlről eszi a mogyorót? És van olyan erős,hogy elvigye a mogyorót a messzebbi körtefákra?? :-))

 

Most,hogy így írod,azt hiszem a mi mogyorónkat is meg kellene ritkítani.Ugye? Ezt tavasszal kell?

 

Biztosan lesznek még kérdéseim.Csak győzd majd megválaszolni:-)

 

Most nagyon mennem kell,mert a lányom már tobzódik körülöttem.Nem szereti ha itt ülok.Pedig még át kellene néznem a kertesbe is,mert fényképeztem vagy 10 virágot és meg kellene szakértetnem,hogy mi-micsoda,mert én nem tudom...

Nem tudom,hogy lesz időm.Lehet,hogy már csak hétfőn jutok odáig:-(

 

Mégegyszer nagyon köszi.És jövök még:-)

 

Mindenkitől bocsi a hosszért...

 

Előzmény: il1321 (5376)