ferencdeli Creative Commons License 2008.04.24 0 0 165
Én szívesen találkozom bárkivel és beszélgetek bárkivel, de nem légből kapott dolgokról. Tény: A nedves esős időben a kocsim kevesebbet fogyaszt, jobban húz. A víz tehát valahogy energia plusszt ad. Mivel az ilyen orgon, piramis stb energiában erősen kételkedem, magyarázatot kerestem. Fizikait, Kémiat , tudományosat, stb szerencsére van, csak utána kell nézni. Tény: A napból én is tudnék ingyen energiát kihozni, még akkor is, ha panelban lakom, legfeljebb bérelnék egy tanyát! Ráadásul az áramszolgáltató kénytelen átvenni törvényi kötelezettsége van rá. Képzeljétek el, hogy 10000 ember összefog és vesz 100000 forintért napelem táblát. Az alföldön forgatókkal rendszerrel telepítjük, és van egy 1.000.000.000 Ft-os beruházásunk amely 20-40 évig termeli nekünk az energiát. Ha a tárolás problémáját is megoldanánk, akkor nagyon magas áron a csúcsidőben tudnánk eladni erre a légsüritős eljárás tűnik legalkalmasabbnak. A baj ott van a gondolatmenetben, hogy ebből az 1 eMFt-ól egy év alatt lehet 20% hasznot is hozni a jelen gazdasági kilátásokkal is, csak akkor éhező embereknek kell romlott élelmiszert osztani és aztán drága gyógyszerekkel meggyógyítani stb. (Kis túlzással, de a gondolat szerintem érthető)
Előzmény: fassenkugel (164)