Móka70 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 79118

Judit, Rill, igen wiw-en megtaláltok, de ezt priviben intézzük, tudjátok: moka70 kukac citromail pont hu

Ami újság: felhívtam mensment és megkérdeztem normális-e mindaz, amit tapasztalok.Pl tegnap már egész este remegett kezem lában, alig bírtam bármit csinálni, ez még sosem volt, szerintem most túl lenn van az inzulin, ezért nem kap elég energiát a szervezet! De mivel nem vagyok doki, megkérdeztettem B.drnőt, aki a gyogyit is felírta. Ma kaptam üzenetet, hogy a 2x500-at vissza kell venni 1x500-ra, és ha 2 hét után ez is gáz, telefonáljak újra...ezt azért írom le, hogy ha nálad Rill hasonló a gond, érdemes esetleg rákérdezni, de ezt te érzed mennyire súlyos...én már összecsuklásig  is majdnem eljutottam...jó, hogy kérdezősködtem, a túl alacsony szint ugyanúgy nem jó, mint a túl magas...nem??

Mégleány, várjuk a jó híreket holnap,jó, hogy vannak itt már és majd anyukák is, akik igazán átérzik mit érzel...de az rendjén van, ha izgulsz, hogy minden rendben legyen...ez az anyaság természetes velejárója, a stimulálástól a gyermek felnőtté válásáig...és talán még utána is....

Előzmény: judit1975 (79099)