Christin76 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 457

Sziasztok!

Most igy elolvastam az utolsó 10-15 üzenetet, és azt látom, hogy mindenki fikázza a másikat, és cinikus üzenetet irtok egymásnak.... Én mondjuk már megtaláltam azt a kozmit aki engem tetovál, de ha nem lenne, sem mennék hozzátok, mert ez olyan sokat elárul az emberről.... és nem tetszik amit olvasok és az sem ami mögötte van...

Ez a véleményem! Szerintem ennek az oldalról valami olyasmiről kéne szólnia, hogy ha az ember lányának van kérdése a tetoválásról, akkor azt szakemberek megválaszolják, és esetleg ajánlják magukat és referencia munkákat raknak fel, amiből a vendég eltudja dönteni, hogy kit választ....

Ehhez képest marakodtok mint a kiskutyák egy csonton...

Most lehet felmerül bennetek, hogy mi közöm van hozzá...igazából semmi, csak láttam amit láttam és leirtam a véleményemet...hisz szabad országban élünk :)

De egyébként teljesen őszintén: tök jó amit csináltok (tetoválás) és sok- sok vendéget kívánok nektek! Szerintem kreatív munka és nagyon látványos és sok embert boldoggá lehet vele tenni! Szóval csak így tovább , és jó munkát nektek! És zsörtölődés nélküli forumozást! :)  CH