erchegyia Creative Commons License 2008.04.19 0 0 231
Adódott némi gondom a géppel. A joystick nem működik rajta rendesen (inkább sehogy...).
Fotózni persze remekül lehet vele, de a beállításoknál, meg a visszanézésnél már bajos. Ugyan már úgyis terveztem egy DSLR beszerzését (meg is történt), de elég filléres problémának tűnik, nem hagynám veszni. Van esetleg valakinek ötlete, hol tudnám ezt javíttatni?
Üdv.: erchegyia