pária Creative Commons License 2008.04.17 0 0 4

De Béla, nem írtam hülyeségeket s pláne nem rosszindulatból. Teljesen logikus volt

a kérdésem, hogy milyen célt szolgálnak a kártyák, ez ugyanis nem derült ki a topik

nyitó szövegedből. (A saját ötlettel kapcsolatban írtakat viszont én értettem félre.)

"Számomra érthetetlenül nehezményezed...Lenyúlásról szó sincs,ne légy rosszindulatú."

Szal ne rosszindulatot feltételezz,egyszerűen bizalmatlanság volt,amit persze hogy

nem értettél,mert fiatal vagy még.Sajnos nekem már annyi rossz élettapasztalatom

van,(más grafikai ötletének lenyúlását is láttam),hogy ez ugrott be,hogy ha grafikus

barátnőm figyelmét felhívnám rá,mi a garancia,hogy tényleg az ő nevét írjátok alá a

mókás kártyasorozatra?(de ezzel még véletlenül se akarom azt mondani,hogy nem

tiszta szándékkal kérdezted,nehogy félreértsd) Ma voltam éppen a Képzőművészeti

Egyetemen egy éremkiállítás megnyitóján,mindenféle hirdetményt láttam kitéve,tán

egy cédulát kitehetnél oda is,nekik ez jó ujjgyakorlat lenne. Vagy a Pesti Est-ben is odavaló lenne a hirdetések közt.

"Most, hogy ezt így kitárgyaltuk, örömmel venném, hogy aki NEM akar benne segíteni,

az nem járna ide hülyeségeket írogatni, hanem kedves szüleit szórakoztatná." Sajnos

ez utóbbira már kevésbé van módom.

Jó szórakozást a memóriajátékodhoz.

Előzmény: iqbéla (3)