Móka70 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78869

Endzsi!!!!! jajj, de jó, jajj de jó, hogy jöttél...már annyi mindenen gondolkodtam, miért lehetsz távol a fórumtól!!! Hiányoztál!!!

Azért a rengeteg vizsgálatnak is van hátulütője.Pl.rengeteg pénz (még jó, hogy volt-van némi tartalékunk, amit évek óta ilyesmikre tettünk félre) és ami a fő, bármelyik területre megy az ember, mindig találnak valamit, amit kezelni kellene....

Aztán már azt sem tudja az ember, mire vélje a sikertelenségét....persze minden szakorvos a saját szakterületét igazolja a vizsgálatokkal, és még tovább ajánl valahová, lehet az endo, immun, genetika, endokrino, bármi.....szóval tényleg meggondolandó, mikor érdemes kiszállni....

 

Lányok, hallott valaki valamit a földsugárzás mérésről??? Energetikailag tényleg nagyon bezavarhat mindent (akár beágyazódást) egy rossz helyen lévő fekhely??? Én olyan szkeptikus vagyok e tudomány terén, de kíváncsi vagyok a véleményetekre...esetleg tudtok jó, olcsó bemérőt?????

 

Dongo, nem mentem ma :-((((( Elmegyünk jövő kedden együtt??? Megkeressük hol van a máv, és Judit....mit szólnál?

 

Előzmény: Endzsi93 (78867)