takiheni Creative Commons License 2008.04.15 0 0 32544
Na ha mesélni kell az alvásról altatásról erről oldalakat tudok irni na meg a módszerekről.TÉNY:minden gyerek más (ez most olyan volt,mint a domestos reklámba)na mindegy elkalandoztam.Szóval az én fiam napi rendje:felkell reggel 7 kor eszik legkésőbb 2 óra mulva alszik,felkell olyan 11:30 kor ebédel  majd 13-14 óra között ujra alszik elmegyünk 15.30 kor a tesóért az oviba vagy utána eszik és alszik majd eddig olyan 17-18 óra között volt a fürdés,mivel ő utána már nem kellt fel,de mióta óraátállitás volt most 18 után fürdik olyan 19 óra fele eszik,de ez változik és ő utána már nekem alszik legfeljebb 24-1 óra között kell fel hogy félálomba egyen de alszik is rögtön vissza.Ennyi nagyon kevesett sir bár mondjuk,most a foga miatt kicsit nyűgösebb és nehezebben alszik el.NA DE!A lányom amikor csecsemő volt és még kisded korábba is a napunk abból állt,hogy orditott nem aludt enni ugyan szépen evett,de se nappal se éjszaka nem volt hajlandó aludni és a férjemmel élő hullák lettünk.Módszerekről (altatási) tudok mesélni ha érdekel bárkit ugyanis mi mindent kipróbáltunk hátha valakinek bejön valamelyik....
Előzmény: mannamanna (32542)