tunderlala-3 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 80
Hát igen, nálunk a legkisebb még csak 4 éves....volt egy olyan elképzelésem, amikor ide kiköltöztünk a városból, hogy jaj de jó lesz kertesben, nem kell majd állandóan babakocsit tologatnom, gyereket sétáltatnom, mert a gyerek tök jól ellesz az udvaron, hurrá kertes ház......csak a gyerekek ezt másképp látják, társas lények, szóval itt is ugyanúgy babakocsit tologattam és gyereket sétáltatok feszt, mint az első kettővel tettem a városban....mindig menni kell valamerre, különben elunja magát, gyerekek, emberek közé vágyik/vágynak.... :)

Gyönyörű a sövényed, kész dzsungel van már nálatok, irigyellek!:p Mi egy teljesen csupasz telket vettünk, a gazon kívül más növény nem volt benne, amikor építkezni kezdtünk...még a füvesítés is komoly feladat volt....azóta tettünk bele tujákat és örökzöldeket, pár gyümölcsfa is van, de a kerítés hátul :s...ültettünk elé pár virágzó bokrot, de nagyon lassan nőnek, és nincsenek is olyan sűrűn ültetve asszem, hogy abból valaha sövény legyen......próbálkoztam a lejjebb említett futó növényekkel, de egyik sem maradt meg...úgyhogy a drótkerítés azóta is csupasz.:((

Aranyvesszőben eddig én gondolkozni sem mertem, mert a magja súlyosan mérgező, és azért minden pillanatban nem látom, hogy hol jár és mit csinál a gyerkőc....lassan azért elég nagy lesz már a legkisebb is, hogy ne kelljen amiatt aggódni, hogy nekiáll aranyvessző virágot legelni, :D úgyhogy talán ezt is meg lehetne próbálni.....mennyire nő gyorsan? :p
Előzmény: ZsuR (77)