komórka Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78
Szégyenlem, hogy annyit irok, de muszáj megszólalnom. nemrégen egy Veritas-sal varrtam. Szóval rájöttem arra, hogy a Husqvarna gépem igen jó és jó vásárt csináltam vele. Nem Bernina Auora, de azt hiszem nyugodtam ajánlhatom bárkinek. Husqvarna Platinium 750 - Viking-Quilt. Mikor én vettem (2005) kb. 150 e.Ft volt. Quilt kiegészitést vettem hozzá ez tk. három talp ill. tű, himzőráma és asztalkiegésités. Az egyik talp az a bizonyos BSR (lehet, hogy másként hivják) a lényeg, hogy vastag anyagot szépen steppel. A tűk a szabad gépi túzéshez valók.
Mindezt miért irtam, azért, mert a gépet Varsóban vettem, ami azt jelenti, hogy a szavatosság itthon is érvényes rá. A lengyel nyelvű (valamint a hozzáadott inkább reklám angol nyelvű anyag) eleinte nem tetszett, de elég hamar kiismertem. Közben sajnos ezek a leirások eltüntek és bementem a VGC-be, ahol megmutatták a magyar nyelvű leirást. Hát szinte semmi. Tehát magamra maradtam és ki kellett tapasztalni a talpakat. Végül sikerült. Közben előkerültek a leirások és minden a helyére állt. Tehát a jó leirás és a gyakori használat a gép használatát megismerteti velünk és a hibák is előjönnek.
Ja a kiegészitő Quilt Killt-et a VGC-nél rendeltem 30 e.Ft-% a CÉH tagságra.
Csak azért irtam mindezt, mert nagyon megszerettem gépemet.