tamás31 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 1575

Börgönd,a jelenlegi állapot szerint sokkal alkalmasabb lakóparknak,mivel,a "pálya"egy nagy,gödrökkel teli rakás sz...r!

 

Én,a saját véleményemet irom,bár ne igy lenne.Egy ismerősömnek kellett vinnem valamit,Szfvárra.Bárcsak autóval tettem volna..

 

Ott,egy tank birná ki-ha tudna repülni-a leszállást.Még a zlin futóműnek is szar,nemhogy egy nyugati gépnek.Életveszélyes a pálya,jó,jó,nem egy jakabszállás,nem egy Pécs,de nem gondozott,ápolt,olyan,mintha senki sem lenne ott jógazda...Az egész,egy elhagyott kisértet pálya!!

 

Szfvárra a bejutás,gödrökön,árkokon keresztűl is életveszélyes,a kisbarátom A4 audiján 2 lengőkar bánta.Ez már nem a "pálya",ez az út,Fehérvárra.

 

Nem tudom,hogy harcolt az ottani repülőklub,hiszen  katasztrofális dolgokat hagyott ott hátra,hogy gondozták,ápolták ott az ingatlanokat..a pályát!!Lehet,igy vették át..de ez nem indok,hogy most is ilyen....semmit sem csináltak!

 

 

Lehet,egy barkácsolt sárkány valahogy leszáll,felszáll,de egy kicsit is komolyabb gép meg se próbál leszállni!!

 

Irhat itt bármit akármilyen klubtag,én abban hiszek,amit tapasztalok!

 

Persze,egy miliárdos tereprendezés,aszfalt,biztos alkalmassá tenné repülésre..((