mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78784
mi is délre voltunk behívva és 3-kor kerültünk sorra :))
de ez attól is függ, milyen napot fogtok ki, mennyi a beavatkozás, stb. lehet, hogy gyorsan sorra kerültök...
Koncz a főfő,kicsit személyi kultusszal körülvéve, van akit szeret, van akit nem...és a pénz nála beszél...
Zeke mogorva, de jó dokinak tartják, sok bébi második atyja, de ő is a pénzelős kategória, én Wiegandthoz járok, nekem az első alkalomtól szimpi volt, de van, akinek ő sem jön be, viszont nem vár pénzt és nem érzékelteti veled,ha nem adsz, szereti, ha kérdezel, de ált. nagyon leterhelt, lehet neki is rossz napja, bár nekem mázlim volt, végig nagyon kedves volt velem, sokat viccelődtünk :) viszont szülést nem vállal, ha minden igaz...és van Szűcs, aki fiatal, W-vel dolgozik ált., ő kapja meg a betegeket akkor is, ha valaki épp nincs, tehát sokan vannak nála is, illetve nincs fix vizsgálója, így mindig megmondja, hova menj...de jó doki, kedves és alapos, és Szerike babájának második apja!!! :)))
Ha mentek, mondhattok rögtön doki nevet, ha nem, akkor betesznek valahová, ahol épp kevesen vannak...
Röviden ennyi.
Előzmény: FJojó (78781)