bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78776
 

Hát magam sem értem eztet már....

 

Tegnap estére (beültetés utáni 4. nap) baromira érzékenyek és súlyosak voltak a melleim, fájtak, ha hozzájuk értem és persze volt az egyperces sétáknál és rossz mozdulatoknál petefészek sajgás is a jobb oldalon, ami fekvéskor megnyugodott, ott ahol eredetileg tartózkodott a petike...

Ma meg reggel viszont arra ébredtem, hogy csak nagyon halványan fáj az alhasam ugyanott, azóta meg elmúlt szinte teljesen, csak nagyon nagyon áttételesen érzem a jobb oldali alhasam.... mellek megint nem érzékenyek annyira, mint este..... na erre varrjon valaki gombot, hogy akkor itt mi történt... vérzés nincs, és nem is érzem úgy, mintha meg akarna jönni....

Félek, hogy nem túl jó hír ez a nagy váltás... de nem kockáztatok, csak hétfőn menek be munkahelyre.

Az az igazság, hogy ha netán ott kellene lepihennem napközben, akkor nem tudnám hol megtenni... hazajönni meg 1 óra majdnem tömegközlekedéssel...

 

A pihenést bírom még... nem is kevéssé, nagyon jól esik.... tegnap este 11-kor már aludtunk, letettük a fejünket és mély kómás álomba zuhantunk:-))

 

Hogy mit unok? Hát a gyümölcs teát, meg a vizet.... soha életemben nem ittam meg egy nap 2 liter folyadékot....:-))

 

Bocs ha hosszú voltam, csak egyszerűen nem tudom mire vélni a dolgot, hátha ti ráismertek valamire...

 

Mondjuk azt már tegnap eldöntöttem, hogy ha csütörtökig nem javult volna, akkor bizony felhívtam volna a dokit