tunderlala-3 Creative Commons License 2008.04.02 0 0 2661

Szia!

 

Nekem van zcx 6205, én "fertőztem meg" vele a topicot :p :d és azóta már többeknek is bevált.:)

 

Szaftos cuccot nem szívnék fel vele, hogy utána benne büdösödjön, meg szétkenődjön a tartályban :s ....virágföldet fel szoktam, ha nem sáros....

 

Hepa az a szűrő, ami a porvisszatartási csodaizét biztosítja :p :d....mi full allergiások vagyunk, és nagyon bejött a porszívó, a légtisztítónk sem jelzi, hogy működik, mármint nem érzékel port, még ha a közelében porszívózok vele, akkor sem.

Hepa mosható ebben, ez kb. 3-4 mosást jelent, azt mondják...én még nem mostam, mert -bár 120 m2-t szinte naponta összeporszívózok vele- teljesen tiszta. Október közepén vettem, szóval bírja rendesen. Nincs sok macera vele, akkor szoktam kiüríteni a tartályt, amikor megtelik, kb. két hetente, és olyankor el szoktam mosni folyó víz alatt, meg kimosom a szivacsszűrőket....ennyi.

 

Szerintem változhat a hepa szűrő formája, stb. típusonként, szóval nem biztos, hogy ami jó az egyik porszívóba, az jó a másikba is....ha nem így van, majd kijavítanak.

Ebbe a típusba ha jól emlékszem, 5 ezer körül van a hepa.

Előzmény: LordAndrew (2659)