rusza
2008.04.02
|
|
0 0
228
|
Sziasztok!
Kaptam ajánékba, küldöldről egy Kodak DX 7590 es digitális fényképező gépet.
Nagyon meg vagyok elégedve vel.
Csak egy a bibi, nincs hozzá magyar nyelvű haszálati utasításom.
Van ötletetek, hogy hogyan tudnék hozzá jutni egy ilyenhez.
Minden ötletnek örülnék.
Előre is köszi a választ! Hali: Attila |
|