rusza Creative Commons License 2008.04.02 0 0 228

Sziasztok!

 

Kaptam ajánékba, küldöldről egy Kodak DX 7590 es digitális fényképező gépet.

Nagyon meg vagyok elégedve vel.

 

Csak egy a bibi, nincs hozzá magyar nyelvű haszálati utasításom.

 

Van ötletetek,  hogy hogyan tudnék hozzá jutni egy ilyenhez.

 

Minden ötletnek örülnék.

 

Előre is köszi a választ!  Hali: Attila