Reider Optika Creative Commons License 2008.04.01 0 0 11701
:-D Most tényleg azon veszekedtetek, hogy Optoexpon voltam, tegnap a hétfői rohanásban nem olvastam leveleket és nem válaszoltam? :-D

A keresők nem zavarnak egyébként és az sem, ha valaki elírja a nevemet. Persze ne rendszeresen :-)

A B&L lencsékről nem akartam itt írni, mert bevallom nem nagyon szeretem őket, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne kényelmes valakinek, hiszen akkor el sem lehetne adni őket.
Én magam ismerek olyant, aki kétségbe van esve, mert Soflens66-ot hordott, amit már nem forgalmaznak és az összes többi kényelmetlen neki. A S66 meg tökéletes. Pedig egy hírhedten száradékony lencse.
Egy jó lencse is homályosodhat egyébiránt - egy rossz könnytermelésű szemen. De vannak még jobb lencsék, amik kevésbé homályosodnak.
A PV Toricot egyébként én inkább csak napi viseletre ajánlanám. De ez személyes vélemény.

reenae: Mivel én is szülő vagyok és az én lányom is mindenféle hülyeséget meg akar vetetni, amit a többi hasonló korú kölyköknek megvesznek a szülei, én is ellenállok néha. De győzd meg őket arról, hogy a kontaktlencse többnyire jobb látásélességet tud biztosítani, mint a szemüveg.

Most mennem kell, holnap jövök :-)