foltosrongyos Creative Commons License 2008.04.01 0 0 100

  Szia Kaoka!

Nem tudom,hogy komoly volt-e (betegség),mert nem mentem orvoshoz.

De már átestem egy ilyenen( látótérkiesés) amivel egy hónapig voltam a kórházban.Szerencsére volt gyógyszerem  és kipihentem.

 

Juujj,de köszi,hogy tetszenek a macifejek!!))

 

Nekem se mindig sikerül a maci!:))Azért is kezdem a fejével,mielött a testhez hozzányúlnék.:)

Az árnyalás nem titok,bár ezeken a felvételeken nem is látszik igazán.:(

Szóval ,minimum három árnyalatban vegyél textilfilcet.Majd fogd a macifejet és gondold ki,hogy milyenre fessed.Először a világosabb árnyalatú filccel kezd,majd a közepes és sötéttel fejezd be(az akár fekete is lehet).Én az újjammal is rásegitek,hogy összemosódjanak az árnyalatok.(persze elötte meg kell trimmelni a maci arcát,olyanra amilyenre szeretnéd.:)

 

A szeme fehérje pedig akrill festékkel van festve és ugyanúgy beárnyalom a filcekkel.Elötte azonban szemöldökcsipesszel kiszedem az utcsó szőrszálat is,hogy belehessen festeni.

Az orra orrfényt kapott amit az Osztrák barátnőm szokott küldeni.Itt nálunk még nem láttam.:(

Ez egy fehér tejszinszerü folyadék ami száradás után megkeményedik és átlátszó üvegez hasonló hatást kelt.Haaa pedig még érdekesebb hatást akarsz elérni,akkor használhatsz akril festéket a pofijára,de akkor már nem igazán gyerekjáték.:(

 

Babát is készitek,de nem a megszokott gyerekeknek valót.Olyan szitagabis lesz.

 

Ja, én pedig ha megszakadnék sem tudnék táskát varrni.:(Egyszerüen ahhoz ügyetlen vagyok.Mostanság a szalaghimzés izgat.Szivesen megtanulnám.:)

Hasznos alkotást kivánok!

 

Puszi ,Gabi

 

Előzmény: Kaoka (99)