Andij Creative Commons License 2008.03.31 0 0 2775
sziasztok!
hu látom nagyon "tüzes" lett a fórum a kritika miatt:) DE. én újságíró vagyok és tudom, hogy mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy véleményt nyilvánítson. A kritikusokról amúgy is mindig megy a vita hogy kinek van joga kritizálni kinek nincs. Ezt hosszú lenne leírni, de sztem akkor vagyunk igazságosak, ha elfogadjuk más véleményét is. Sztem Bryan is így van ezzel. Nem a pozitív kritikák viszik előre, hanem a negatívak. Nektek is volt lehetőségetek hogy írjatok a kritikusnak. mivel én is szeretem így nem mondhatom azt hogy egyetértek azzal aki lehúzza, de annyira vak se vagyok, hogy úgy imádjam, hogy ne lássam azt ami nyilvánvaló. Persze itt nem a beszáradt karrierre gondoltam. De ti is írtátok elsőre nem jött be az új album, és sokadszorra hallgatva már hűdejó. Hát nem tudom, mert sztem ez a fajta megszeretés nem igazán szívből jön. A rádióban is ha minden nap lejátszanák az egyslágeres bénák dalait, lehet már 10.szerre egész dallamosnak tűnne. Bryant nem kötelező szeretni, és attól hogy a rajongója vagyok ne mfogom az mondani egy vacak számára, hogy jujj de jó. Nekem tetszik a 11, mert szeretem ezt a kellmes hangzású albumot, de vannak olyan számai amit nem bírok hallgatni mert nem jön be a dallama.
Hú de jó hosszú lettem én is. Pfú.:))))

De ha valakinek van más véleménye mondja meg nehogy itt tévedésben éljek:)))

spirithehe

Ezen a repülős képen mindig röhögök:)))) hahahaha