csello9 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 36

Kedves Csaba !

 

Köszi a megszólítást, az én férjem is Észak Ciprus szerelmese. 2007. dec-ben voltunk először, aztán 2008. márciusban is. A nyáron úgy tervezzük, hogy lakóautóval megyünk a gyerekekkel, ezért volt nekem fontos megtudni, hogy lehet-e északról délre átjutni, mert idáig repülővel mentünk és délről északra át. Szóval levezetünk Törökországba, és úgy hajóval át Girnébe. Ez a terv.

 

Nagyon szép az észak ciprusi rész, bár csak 4 napot voltunk, mi is igyekeztünk teljesen bejárni. Mindenhol segítőkészek voltak a törökök semmilyen problémánk nem volt.

 

Mondjuk ez elmondható a görög részről is, nem volt gondunk, mégis a török rész jobban vonz.

 

Angélát legközelebb szeretnénk meglátogatni, erről már leveleztünk vele, csak most kevés időnk volt. (Tudod Angéla, az iwiw-en)

 

Az információ nagy kincs, és sajnos sokan össze-vissza beszélnek. Nekünk volt olyan is aki azt mondta, ne menjünk át az északi részre mert ott lőnek ! És komolyan gondolta :-(

 

Jól teszed, hogy felvállaltad az északi rész reklámozását, mi is szívesen segítünk benne, egész nyáron kinn leszünk, már alig várom !

 

Megnéztem a képes beszámolókat a másik topikban, nagyon szép, gratula !

 

Üdv mindenkinek

 

Csello

Előzmény: csaba08 (30)