jahutu Creative Commons License 2008.03.25 0 0 89

Sziasztok!

 

Köszönöm a segítséget azoktól akik megtették! Annak a nagyon értelmes embermek is, aki rögtön tolvajoz másokat,s igazsáosztó szerepben tetszeleg, s már dobja is a legelső követ, mert az ő morális értékével ellentétben áLL , hogy kérdéseket teszek fel. Zárójelben megjegyezném, h az egyik büntetés a bkv bérletem egy nappal történő lejárata után  volt....a másik pedig egy éjszakai melóból indultam haza és elvesztetem a tárcám, na és ha megkérdezné a nyájas tolvajos válaszoló,miért nem fizettem. Hát "megütköztem" a bkvsek jellemvonásán! Illetve,hozzátenném,igen problémáim vannak,mert nem tudok fizetni hirtelen 80 000 Ft, és reménykedtem,hátha valaki felvilágosít, esetleges tötlesztőrészletről, vagy időhúzásról, vagy decemberben hallottam valamilyen bkvs akcióról, hogy elengedik a büntetés felét,ha x ideig beérkezik.

Mégegyszer köszönöm

(a farizeusnak aki egész életében a moralitásnak és a humánum elött hajt fejet,üzenném, h az ember nem tökéletes, egy l-el írja néha az állt, és esetleg segítséget is kér.............)