Lány a Holdról Creative Commons License 2008.03.25 0 0 143
Én is SOS! :)
Meg szeretném szerezni, de azt sem tudom, hogy kezdjem. :(
Nem tudom, ő mit akar, nem tudom eldönteni, hogy bejövök neki vagy csak én képzelem. Amikor találkozunk, nagyon közvetlen, úgy, de úgy tud nézni, elrepül 1-2 óra együtt, mintha pár perc lenne.
De aztán akár 2 hétig sem jelentkezik. Aztán egyszercsak felhív valami ˝nagyon fontos˝ dolog miatt, hogy találkozzunk, megint eltöltünk pár órát, elmondja, hogy szeret velem lenni, valamikor találkozzunk újra, de aztán megint semmi. Ha felhívom - nem sűrűn próbálkozom - nyomát sem érzem annak, amit akkor, amikor együtt vagyunk.
Viszont! Ismeri az exemet, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ha lenne is köztünk valami, csak azért, hogy az exnek ˝megmutassa˝. (Félreértés ne essék, nekem semmi bosszúvágyam nincs, ha összejönnénk, nem is akarom, hogy az ex tudjon róla.)
Még annyit tudok róla, hogy nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, de erről nem igazán beszélt.
Szóval, nem tudom mit csináljak, néha annyira vágyom rá, hogy majd´ beletekeredek, de annyira tanácstalan vagyok, hogy az elkeserítő. :(