CicitimádóNé Creative Commons License 2008.03.25 0 0 3944

Nem jó, hogy így látod. Illetve igazad van. Van sok nő aki prűd az ilyesmihez.

De az "ilyen lányok" szerintem csupán nem merik elengedni magukat a szexben, nem "teljesülnek" ki közben.

Nem kell ehhez szerelem. Amikor két ember eljut oda, hogy lefekszenek egymással, még nincs szerelem, csak kölcsönös vonzalom és egy hatalmas fokú vágy.

Nem kell semmi más, csak két ápolt, jó illatú nemiszerv és két olyan ember, aki úgy éli a "nemi életét" : hogy NEKEM AZ A LEGFONTOSABB A SZEXBEN, HOGY A PARTNEREMNEK JÓ LEGYEN. HA NEKI JÓ, NEKEM IS AZ LESZ.

A másik, hogy merd vállalni önmagad. Vezesd rá, meséld el, mutasd meg, hogy neked mi a jó ?! A lányok is imádják az orális szexet. Franciázzatok. Miközben élvezi ő is, lehet szíveseben okoz ő is örömet neked.

Ja és mégvalami : Te fiúkkal én meg lányokkal beszélem meg ezt a témát...

A pasik sem igazán állnak a helyzet magaslatán az orális témában !!!

És ezt hidd el. Sokan nem is szeretik , de nem is tudják JÓL csinálni.

Ugyan közel 10 éve férjnél vagyok, azért elötte nekem is volt más kapcsolatom.

Ha olyan párom volt, aki azt gondolta ő mekkora numera és milyen jól csinálja azt amit csinál, majd 3 perc "puszilgatás" után inkább a szexre tért én sem szívesen kényeztettem őt a számmal órákig.

Majd jött a férjem, aki olyan mint én. Szex, orális együttlét nélkül nem létezik !!!

Kivéve a konyhai 10 perceseknél :-)

De ő, ha kell addig kényeztet ott alul, még LEGALÁBB 2 orgazmuson túl nem vagyok !!!

( CSAJOK ERRE NE MERJETEK LELKESEDNI !!!

TIGRISKÉNT GYILKOLOK ÉRTE )

Így miután bódult állapotban vagyok "történéseink" után, aza legtermészetesebb, hogy hajolok a férfiasságára és azt keresem, mivel is tudnám ezt AZONNAL visszaadni !!!

 

 

Előzmény: ábrándozó (3939)