ripper13 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 11647
na holnap megyek az első féléves adagért (PV Toric), bevált a lencse, már gond nélkül rakom be és veszem ki, belejöttem. talán annyi kis gond van, hogy a bal szemem picit érzékenyebb, és olyan 9-10 óra viselés után kezdem egészen kicsit érezni, hogy van bent lencse, de a jobb szememnél meg semmi 11 óra után sem. ezt annak tudom be, hogy ilyen féloldalas ember vagyok (síelésben, sportokban, mindenben a jobb oldalam az erősebb, az ügyesebb), illetve hogy volt egy komoly sérülésem a bal szemöldök felett úgy 3-4 éve, hátha ez...de majd rékérdezek holnap.

azt vettem észre így húsvétkor, amikor sokat utazgat a család, hogy pl kocsiban autópályán, amikor direkt minél távolabbra nézek (nem én vezetek, még nincs jogsim, most akarom letenni), akkor a 9-10 óra bentlét után a bal szemnél előjövő egész pici "érzés" egyszerűen megszűnik, és amikor 2 óra folyamatos távolbanézés után kiszálltam, akkor meg olyan volt, mintha frissen tettem volna be a lencsét, nem éreztem semmit. lehetséges, hogy ez a távolbanézéstől van? van erre valami magyarázat? (- os lencsém van)