PuPu Creative Commons License 2008.03.23 0 0 5043

Nem lenne hátrány, ha a mondataidban alanyt is szerepeltetnél.

Namármostakkor foglaljuk össze a kérdést.

Mint láthatod itt a topicban, szívesen beszélgetek értelmes emberekkel.

Ebbe a kategóriába te, ugye, nem nagyon férsz be.

Megértem azt, hogy teljesen indokolt kisebbségi érzetedtől vezéreltetve belémszerettél, de sajnálattal tájékoztatlak, hogy szívem foglalt, - amennyiben érzem, hogy a másság elhatalmasodik rajtam és ez okból kifolyólag érzelmileg szabaddá válok, úgy haladéktalanul értesíteni foglak, hogy amennyiben vallásunk nem zárja ezt ki, egymáséi lehessünk.

Persze meg kell jegyeznem, hogy liezonunk időtartamáért  nem vállalhatok garanciát,  - én nőben is az okosat kedvelem - az ágyban (is), persze -  ezen felül esztétikai és higiéniai előfeltételeket is támasztok,  - büdöstalpú és büdösszájú luvnya szóba se jöhet, és gondolom ez így lesz a férfiak vonatkozásaiban akkor is, ha majd a másság visszafordíthatatlanul eluralkodik rajtam.

Azt is elfogadom, hogy életed elcseszett állapotáért keresned kell valamilyen külső okot, - nem várható el tőled, hogy férfiasan szembefordulj önmagaddal és bevalld, hogy egy tehetségtelen, sikertelen, megalkuvó szar alak voltál egész életedben, aki elégedetlen a világgal, de legfőképpen abban elfoglalt valóban siralmas helyzetével, ezért hát bűnbakot keres, - e célra a komcsik valóban igennagyon megfelelnek, és meglehet, helyi szinten engem felfedezni megváltás lehetett neked, - ezérthát ne is fékezd magad, nyugodtan dőlj hátra a székedben, - hozzám képest valóban te vagy maga a Királyi Tevepárduc, a Maharadzsa Seggén a Karbunkulus, én meg porszem vagyok a te talpad alatt a sivatagban! - ennyivel tartozom filantróp énemnek...

De addig, míg egymásé lehetünk, ha megkérhetlek, tegyél meg nekem két szívességet.

A másik az, hogy akkor szóljál hozzám, ha kérdezlek, - ez utóbbival roppant leköteleznél...

:O)))))

 

Előzmény: Törölt nick (5042)