ardian Creative Commons License 2008.03.17 0 0 785

Nem jártálmég arra, igaz? Nem kell ott parkosítani, mert kertváros van a vitatott területen.

Két benyomást hagy osszak meg veletek. Illetve hármat.

Szabadságon voltam, így egyszerre borult ki a postaládámból másfél heti sajtótermék és az itteni a fejlemények, beszámolók. Átolvasgattam a Városképet, Thémát, stórólapokat, megnéztem az szdsz-es honlapot...

Kezdem ez utóbbival. Nézzétek meg, érdemes! A hatástanulmányokban már szó sincs se mélyvezetésű, se süllyesztettalagútról, csak arról, hogy lesz bicikliút mellette )hurrá) és azt zöld sáv fogja elválaztani az úttól, ezért a biciklisták azon nyomban nem fignak lefordulni a kétkerekűről.

Van környezetvédelmi hatástanulmány is. Csecse. Idézek:

Az út megvalósulását követ-en a közúti forgalomtól származó zajterhelésre kell majd

számítani. Az okozott zaj a távolság és környezet hangterjedést befolyásoló jellemz-inek

függvényében érvényesül majd a környezetben.

A tervezett út nyomvonala mentén elhelyezked- lakóépületek védend- homlokzatai el-tt a

8/2002. (III. 22.) KöM-EüM együttes rendeletben el-írt zajterhelési határértékeknek kell

teljesülni.

Hatásvisel-k az érintett területek él-világa, a lakóterületeken elhelyezked- építmények,

illetve az ott él- vagy dolgozó lakosság.

Na, hát ennyi.

Előzmény: cssz74 (784)