mattil Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2528
Figy! Fingom nem volt arról, hogy milyen porszívómárkák vannak! Honnan kellett volna nekem azt tudnom férfiaggyal, hogy a TRION esetleg nem-e egy frankó porszívómárka? Épp ezért hívtam az eladót, mert én csak annyit tudtam, hogy van itt sok-sok porszívó és én csak annyit vettem ki belőle, hogy jé ez kék, ez meg piros, és jé van közöttük olyan márkájú is mint a TV-m. Na de hogy ezen kívül melyik miben különbözött a másiktól fogalmam sem volt. Azt is tudtam, hogy nem a 20-30 ezres árúak közül szeretnék választani, de azért úgy 10-ig jöhetett. Aztán a sok közül ami volt, az eladóű ezt ajánlotta, mert szerinte ez a legjobb. Én pedig hittem neki...
Nekünk pasiknak ezek a háztartási gépek olyanok,mint amikor megkérdezem egy nőtől, hogy milyen kocsit szeretne és olyanokat mond, hogy " hát legyen piros, meg legyen aranyos," estleg a realistábbak hozzáteszik azt is, hogy "azért az se lenne rossz, ha a gyerekek elférnének". Lóerőkről, gyorsulásról, üzemanyagfogyasztásról, köbcentikről csak a pasik beszélnek ;)