goldeen Creative Commons License 2008.03.10 0 0 2492

ezzel egyetértek. legszívesebben a teszkóban pisilek élvezettel. egyszer beléptem a wc fülkébe, gondoltam nem kéne elpazarolni, körbe-körbe forogtam szép lassan, majd amikor kiléptem az ajtón, élvezettel visszanéztem, ahogy csöpög le az ajtón, meg úgy körbe mindenen, eláztatva az óriás guriga papírt is... meg egyszer valaki bent felejtett egy jó kis futócipőt egy teszkós szatyorban... hát, az bíz tele lett... meg amikor a próbafülkében felpróbáltam egy farmert, és elöntött a melegség. aztán persze szépen összehajtottam, és visszatettem a polcra meglepinek valakinek. erre nem vagyok túl büszke, de nekem élvezetet okoz az ilyesmi, és közben majd meg pusztultam a röhögéstől. meg sikerélmény az is, ha egy parkoló autó tetejére fel tudok célozni, és folyik le a tetőről erre-arra...

 

...no de azért szex közben egy kis pisivel megédesíteni az együttlétet az azért egészen más. szerencsére nekem a párom néha hajlandó meglepni egy kis nedűvel az élvezet kedvéért, és én mohón kortyolom, és szinte fuldoklok a boldogságtól... ő ezt nem élvezi annyira, mint én, de a kedvemért ha a számra ültetem, és úgy érzi, hogy nekem jól esne, néha csorgat egy keveset, viszonzásul addig fickándozok a nyelvemmel a puncikájában, amíg csak bírom, a végén meg leöblítjük egy-két spriccel. no ez az, amitől izgalmas és hátborzongatóan gyönyörködtető lehet intim együttlétben egymásnak megadni azt, amire vágyik.

Előzmény: Bigmac777 (2491)