davodi Creative Commons License 2008.03.09 0 0 32
Tisztelt Képviselőtársaim!
Mint a mellékelt dokumentumokon is látható, községünk sikeresen vette a szennyvízberuházás első akadályát: a KEOP – 1.2.0-1/2007-017 azonosító számú pályázatunkat sikeresen bírálták el. Dávod község szennyvízelveze-tés, szennyvíztisztítás megnevezésű pályázatunk az 1. fordulóban 55.590.000.- forintot nyert.
Ez a község, a képviselőtestület sikere – és természetesen számomra különös-képpen – komoly erkölcsi elégtétele is, mert úgy érzem: a döntéssel bebizonyo-sodott, hogy Dávod helyes úton indult el. Úgy érzem beigazolódott, hogy lehet és érdemes is egyedül pályázni. Beigazolódni látszik, hogy nem a társulásos forma az egyedüli üdvözítő megoldás, mégha a szomszédos települések azt a formát pártolják. Ebben az ügyben (is) sok nemtelen támadásnak voltam kitéve, de szerencsére voltak akik a testületben mellém álltak, támogatva a – most már – nyertes elképzelést. Bízom benne, hogy azok a képviselő-társaim, akik ezidáig tamáskodtak, netán ellene voltak elképzeléseimnek, elismerik eredményeinket és a továbbiakban egységesen a nyertes pályázat mellé állnak. Véleményem sze-rint ez szolgálja Dávod érdekét, sikerét a szennyvízberuházási projekt végigvitelét.
Kérlek benneteket, hogy a továbbiakban segítsétek ennek az ügynek a továbbvi-telét, támogatássok munkatársaimat és engem a további kapcsolódó pályázatok elkészítésében.