ripper13 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 11612
mi a gond a B&L lencsékkel? pusztán ellenérzés, vagy vannak dolgok, amiket jobb, ha tudok?

amúgy tökjó. csütörtök este rajtam volt egy 5 órát, miután elhoztam, pénteken pihentettem a szemem, aztán most voltam buliban, mondom berakom a kistükröt meg egy friss lötyivel teletöltött tárolót, aztán ha vmi gáz van, akkor -házibuli volt- kezet mosok, aztán kiveszem. betettem olyan fél6 magasságában tegnap, és kb. fél 3kor vettem ki (természetesen kézmosás meg ilyen higiéniás dolgok elvégzése után). nem éreztem kényelmetlennek, meg különben is, egyáltalán nem éreztem, bár a fáradtság miatt picit "nyomnak" a szemeim, de ez általában így van, amikor reggel 8kor kelek, este meg buli van hajnalig....de semmi különöst nem vettem észre, talán egy nagyon picit eresebb a bal szemem fehérje, de semmi más - mondjuk az a neccesebb szemem, kicsit száraznak is éreztem. szóval, ha jól számolom, 9 órát kibírtam benne - ennél többet meg nem nagyon szeretném hordani, a 12 óra az azért sok szerintem. eddig jó, nagyon, bár holnap pihenőnap lesz, nem akarom túlerőltetni, amúgyis csak itthon leszek...

és láss csodát, bal kézzel "csont nélkül" bement a balba, illetve ki is jött (ez talán jobban is ment, mint a jobb szememnél). :)
Előzmény: Reider Optika (11611)